حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. 86-13510609058 VIP@yichuangscreen.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - همه در یک رایانه زندگی ما را بهتر و بهتر می کند

همه در یک رایانه زندگی ما را بهتر و بهتر می کند

August 17, 2021

رایانه همه کاره ، که به آن دسکتاپ های همه کاره نیز گفته می شود ، کیس کامپیوتر و اجزای سیستم را در مانیتور ادغام می کند به طوری که کل کامپیوتر همه در یک واحد قرار می گیرد.رایانه های رومیزی همه کاره (AIO) مزیتی نسبت به رایانه های رومیزی از نظر شکل کوچکتر دارند ، اما اغلب دارای اشکالاتی نیز هستند ، از جمله هزینه بالاتر ، عملکرد ضعیف تر و گزینه های محدود ارتقاء.

طراحی رایانه همه جانبه با iMac اپل در سال 1998 آغاز شد. در حالی که رایانه های شخصی همه کاره اولیه گران و حجیم بودند ، رایانه های شخصی همه پس از ظهور LCD بسیار باریک تر ، سبک تر و ارزان تر شدند مانیتورها و اجزای سیستم دسکتاپ کوچکتر و ارزان تر.

با ارتقاء و توسعه صفحه نمایش لمسی ، صفحه نمایش لمسی بیشتر و بیشتر در زندگی روزمره وجود دارد.ظهور لمس همه در یک صفحه لمسی رایانه به تدریج زندگی ما را تغییر داده است.

دستگاه لمسی همه کاره یکپارچه از صفحه نمایش لمسی پیشرفته ، کنترل صنعتی ، رایانه و سایر فناوری ها است که می تواند به بررسی اطلاعات عمومی بپردازد ، مجهز به دستگاه های جانبی مانند ابزار اثر انگشت ، اسکنر ، دستگاه کارت خوان ، میکرو چاپگر و غیره. ، و می تواند الزامات خاصی مانند حضور اثر انگشت ، کشیدن کارت و چاپ را تحقق بخشد.

آخرین اخبار شرکت همه در یک رایانه زندگی ما را بهتر و بهتر می کند  0

بنابراین چگونه لمس همه جانبه زندگی ما را باهوش تر می کند؟

همه در یک ، این روزها یک کلمه بسیار داغ است.به اصطلاح دستگاه همه کاره ، ترکیب چندین عملکرد در یک ماشین است ، بنابراین عملکردها و خدمات بیشتری را برای ما ارائه می دهد.در زندگی روزمره ، رایج ترین دستگاه فروش دستگاه همه در یک ، دستگاه کنترل دسترسی دندان آبی همه در یک ، صفحه نمایش LED تعاملی ثبت نام بازدیدکنندگان ، دستگاه همه کاره در تشخیص پلاک ، دستگاه کپی دستگاه همه در یک و غیره ، و ما اغلب در کار از صفحه نمایش LED تعاملی استفاده می کنیم کامپیوتر یک محصول جدید دارد-دستگاه همه کاره را لمس کنید.

تخته سفید تعاملی دیجیتال چند رسانه ای دارای سه ویژگی اصلی ، یعنی تعامل ، یکپارچگی و سادگی است.

تعامل چیست؟تخته سفید تعاملی دیجیتال با تعامل انسان و کامپیوتربرخلاف گذشته ، ابزارهای مختلفی مانند موس برای کار مستقیم دستگاه مورد نیاز نیست.در عوض ، می توان آن را مستقیماً از طریق صفحه لمسی ، که سریعترین راه تعاملی است ، استفاده کرد.

ادغام چیست؟دستگاه چند منظوره لمسی همه کاره دارای عملکردهای قدرتمندی است که کاملاً کامپیوتر ، تلویزیون ، لمس و سایر عملکردها را ادغام می کند.

سادگی چیست؟به مترو نگاه کنید ، بانک ها ، مراکز خرید و دیگر اماکن عمومی می توانند سایه آن را متوجه شوید.از آنجا که اطلاعات پرس و جو صفحه تعاملی بسیار ساده است ، یک فرد کار می کند ، که معمولاً به عنوان سادگی شناخته می شود.

رایانه های رومیزی در گذشته دارای صفحه اصلی ، صفحه نمایش ، موشواره و صفحه کلید بودند ، و یک سیستم صوتی برای ایجاد جلوه های صوتی بسیار دشوار بود.رایانه لمسی همه کاره امروزی عملکرد رایانه ها ، تلویزیون ها ، استریو و سایر دستگاه ها را ادغام می کند و عملکرد صفحه لمسی را دارد و استفاده از ماوس و صفحه کلید را حذف می کند.به عنوان یک تخته سفید تعاملی دیجیتالی چند منظوره ، می توان آن را در بسیاری از مکان ها استفاده کرد ، راحتی زیادی را برای مردم به ارمغان آورد و حتی برای مشاغل نیز مزایایی را به همراه داشت.

 

در حال حاضر ، با توجه به زمینه های کاربردی مختلف محصولات دستگاه لمسی همه در یک ، آموزش دستگاه لمسی همه در یک ، صفحه نمایش LED تعاملی لمسی کنفرانس ، چاپ رول تخفیف لمسی همه کاره دستگاه ، لمس تبلیغات همه کاره در یک دستگاه ، صفحه لمسی پرس و جو وایت برد تعاملی ، صفحه نمایش LED تعاملی و غیره ، هر دستگاه عملکرد بسیار قدرتمندی دارد.

در حالت آموزش چند رسانه ای سابق ، می خواهید از رایانه ، آکوستیک ، پروژکتور ، قلم لیزری ، جوی استیک برای انتظار استفاده کنید ، نه تنها مشکل ساز است و کارایی کلاس نیز بالا نیست.آموزش دستگاه لمسی فقط یک ماشین است ، دارای نیازهای آموزشی چند رسانه ای است بنابراین عملکرد ، عملکرد کلاس لمسی ، بسیار ساده و آسان است.عملکردهای متنوع چند رسانه ای و تخته سفید تعاملی دیجیتالی می توانند به طور م .ثر کارآیی کلاس را افزایش دهند.

تبلیغات تعاملی LED صفحه نمایش لمسی ، محصولات الکترونیکی محبوب است.عملکرد تبلیغاتی قدرتمند آن نه تنها در نیروی انسانی و منابع مادی برای مشاغل صرفه جویی می کند ، بلکه مزایای تبلیغاتی بزرگی را نیز به همراه دارد.دستگاه همه کاره لمسی تبلیغاتی می تواند ویدئو ، تصویر و صدا را تغییر دهد تا در صورت تمایل نمایش داده شود.با عمر طولانی ، یک محصول الکترونیکی نادر است.

در حال حاضر ، استفاده از صفحه نمایش لمسی چند منظوره همه در یک رایانه بسیار گسترده است ، می توان گفت که به یک روند تبدیل شده است.استفاده از دستگاه لمسی همه کاره نه تنها می تواند راحتی بیشتری را ایجاد کند و مزایای بیشتری ایجاد کند ، بلکه تصویر مارک های تجاری را نیز بهبود می بخشد.

برای بهبود دستگاه لمسی همه در یک ، باید به اولین نام تجاری سازنده صنعت لمسی همه در یک دستگاه-الکترونیک لمسی اشاره کنیم.Touch اولین توسعه و تولید لمس سایز بزرگ در چین استهمه در یک تولید کننده کامپیوتر، سهم بازار تا 70 ، تولید شده توسط لمس همه در یک ، لمس همه در یک ، درخواست لمس همه در یک ، لمس و غیره. محصولات به خوبی در داخل و خارج از کشور با کیفیت بالا و کیفیت درجه یک به فروش می رسند و بیش از 99 customers از مشتریان از تحسین بالایی برخوردار شدند.

علاوه بر لمس همه در یک ، مکانهای زیادی در زندگی ما وجود دارد که از ماشین های مختلف چند منظوره همه کاره استفاده می کنند.با توسعه مستمر علم و فناوری ، اعتقاد بر این است که فرصت های یکپارچه سازی چند منظوره بیشتری برای توسعه و کاربرد در زندگی ما وجود خواهد داشت.به عنوان عصر اطلاعات علم و فناوری ، توسعه ماشین همه کاره همه کاره یک روند توسعه غیرقابل مقاومت است و روند توسعه محصولات علم و فناوری مدرن است.

در بانک ، وقتی برای انجام تجارت می روید ، لازم نیست در صف طولانی منتظر بمانید.هنگام مراجعه به بیمارستان برای دیدن پزشک ، نیازی به صف برای ثبت نام نیست ، دستگاه پرس و جو همچنین می تواند کار را انجام دهد ، بیشتر انسانی است ، از طریق لمس دستگاه وایت برد سفید تعاملی برای تعیین وقت ملاقات با پزشک پیشاپیش ، همچنین می تواند عملکرد پرداخت را انجام دهد.وقتی مشتریان در رستوران منتظر می مانند ، می توانند با لمس دستگاه پرس و جو ، قرار ملاقات بگذارند و غذا سفارش دهند.پس از سفارش ، صفحه لمسی می تواند منوی سفارش را چاپ کرده و زمان انتظار را کاهش دهد.

در حال حاضر ، بسیاری از مراکز خرید بزرگ از دستگاه تبلیغاتی دیواری/صفحه لمسی عمودی استفاده می کنند ، که می تواند به مشتریان اجازه دهد مارک را به طور مستقیم درک کنند ، همچنین می توانند آخرین اطلاعات مرکز خرید را درک کنند ، همچنین می تواند به مشتریان در مورد توزیع انواع مختلف کالاصفحه های تعاملی برای ماشین تبلیغات آموزشی همچنین می توانند دستگاه سوئیچ زمان بندی را تنظیم کرده ، مدیریت منابع انسانی و زمان را کاهش دهند.

بیشتر و بیشتر مدارس و شرکت ها شروع به استفاده از صفحه لمسی کرده اند.در آموزش ، می تواند تخته سیاه اصلی را جایگزین کند.این نوشتار ، دیکته ، پخش فیلم و سایر عملکردها را ادغام می کند.در شرکت ، می تواند آموزش کارکنان یا جلسات محصول را تسهیل کند و با سخنرانان همکاری کند تا سخنرانی زنده تر ، پرشورتر و م effectiveثرتر شود.

مکانهای زیادی وجود دارد که می توانیم شکل صفحه لمسی ، ایستگاه مترو ، فرودگاه ، ایستگاه راه آهن ، ایستگاه اتوبوس ، سینما ، بانک ، بیمارستان ، مرکز خرید ، رستوران و غیره را مشاهده کنیم ، ناخودآگاه به یک شریک بسیار مهم در زندگی ما تبدیل شده است.می توان پیش بینی کرد که در آینده ، با توسعه مداوم فناوری ، صفحه نمایش لمسی تأثیر عمیق تری بر زندگی روزمره خواهد داشت.